سریال آقازاده قسمت 17 هفدهم با لینک مستقیم

  دانلود کاملا رایگان سریال آقازاده قسمت 17 با کیفیت عالی

  لینک دانلود قسمت 17 آقازاده پس از انتشار قرار خواهد گرفت

  آقازاده قسمت 17

   

   

  نام سریال : آقازاده  قسمت 17 هفدهم

  کارگردان: بهرنگ توفیقی

  ژانر : درام ،عاشقانه ،سیاسی، اجتماعی 

  بازیگرها: امین تارخ,  مهدی سلطانی,  امین حیایی,  کامبیز دیرباز,  جمشید هاشم پور,  سینا مهراد,  امیر آقایی,  نیکی کریمی,  لعیا زنگنه,  ثریا قاسمی,  مسعود فروتن,  دیبا زاهدی,  سامیه لک,  سعید داخ,  روزبه معینی,  محمدحسین لطیفی,  مهدی کوشکی,  کاوه خداشناس

  خلاصه داستان سریال آقا زاده قسمت هفدهم

  حامد عنقا درباره داستان سریال آقا زاده گفته است: سریال آقازاده شباهت‌هایی به کارهای سال‌های اخیرم دارد، مخصوصاً سریال «قلب یخی». سریالی پرماجراست با موضوعی چالش‌برانگیز و البته مثل همه کارهای دیگرم با زیرمتنی از عشق. «آقازاده» همان‌طوری که از اسمش برمی‌آید، گزارشی بی‌پرده و مستند از اتفاقات دو سال اخیر در پهنه سیاست و اقتصاد است که فکر می‌کنم برای خیلی‌ها دردآور باشد و می‌تواند بخشی از آدم‌های مؤثر در کشور را آزار دهد.

  برای دانلود آخرین قسمت سریال آقازاده کلیک کنید

  سریال آقازاده از جذابترین سریال های پخش خانگی است که از اوایل تیر ماه منتشر شده است.

  سریال آقازاده + farsifilm.ir

   

  برای دانلود آخرین قسمت منشر شده سریال آقازاده کلیک کنید


   

   

  دانلود قسمت 17 سریال آقازاده با کیفیت 1080p_HD با حجم  1.1 G

   

  دانلود قسمت 17 سریال آقازاده با کیفیت 1080p با حجم  732 MB

   

  دانلود قسمت 17 سریال آقازاده با کیفیت 720p با حجم 364 MB

   

  دانلود قسمت 17 سریال آقازاده با کیفیت 480p با حجم 215 MB

   

  دسترسی به همه کیفیت های سریال آقازاده قسمت 17

   

   

  در قسمت قبلی سریال آقازاده چه گذشته؟

  در قسمت شانزدهم سریال آقازاده دیدیم که حامد و حاج رضا به شدت دنبال وثیقه هستند تا بتوانند راضیه را از زندان آزاد کنند ولی هر چقدر تلاش می کنند متوجه می شوند که چک های بیشتری با مبالغ بالاتر به دادگاه ارائه می شود.
  حامد در ملاقاتی که با راضیه دارد به او قول می دهد که خیلی زود او را از زندان آزاد کند، راضیه اصلا حال خوبی ندارد و دائما در زندان مورد ضرب وشتم قرار می گیرد.

  بلاخره با کلی تلاش راضیه از زندان آزاد می شود. تینا به دنبال راضیه می رود تا با هم به خانه نیما بحری بروند.
  راضیه و نیما با هم درگیر می شوند و کارشون به بحث کشیده می شود، راضیه از نیما بحری می خواهد که دست از سر زندگی او و حامد بردارد اما نیما هر چی از دهنش در می آید به او می گوید و تحقیرش می کند. در جلسه ای که حامد با مقامات قضایی دارد آن جا با هم درباره زد وبند های نیما وارد مزاکره می شوند که چطور نیما بحری به دام بیاندازند.

   

  تیزر سریال آقازاده قسمت 17

   

   


   

  سریال آقازاده قسمت 16 سیزدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 15 سیزدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 14 سیزدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 13 سیزدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 12 دوازدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   

   


   

  سریال آقازاده قسمت 11 یازدهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   

   


   

  سریال آقازاده قسمت 10 دهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 9 نهم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 8 هشتم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 7 هفتم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 6 ششم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 5 پنجم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 4 چهارم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 3 سوم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قیسمت 2 دوم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


   

  سریال آقازاده قسمت 1 یکم بهمراه تمامی کیفیت ها

   


  تصویری که از مفاسد اقتصادی، زدوبندهای سیاسی و مشکلات اخلاقی بخشی از جامعه اجرایی وجود دارد، تخیلی و فانتزی است. ما در «آقازاده» سعی کردیم با این موضوع واقعی برخورد کنیم تا مردم ببینند واقعاً در پشت‌پرده سیاست، چه اتفاقی می‌افتد. مردم فکر می‌کنند در این مفاسد، همه‌چیز شیک است، در حالی که بسیار چیپ است!

  بازیگران سریال آقازاده

  امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی، جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.

  بازیگرانی که هر کدام تجربه‌ی حضور متفاوتی را در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف و حتی در کنار گروه سازنده‌ی همین سریال تجربه کرده اند و کنار هم قرار گرفتنشان در این سریال از عوامل چشم گیر آن است.

   بر این اساس از بازیگران مطرح این سریال می توان به مهدی سلطانی و امین تارخ اشاره کرد که در نقش پدرهای داستان این سریال قرار گرفتند و در قصه سریال آقازاده روبروی هم قرار دارند.

   

  سریال آقازاده +farsifilm.ir

  عنقا در گفت‌وگویی دیگر متذکر شده است: آقازاده از تمام کارهای من در این سال‌ها حتی سریال تاریخی نردبام آسمان، سخت تر بود؛ هم موضوع سختی داشت و هم من برای اولین بار تصمیم گرفتم شکل خاصی از روایت را تجربه کنم. این جنس روایت و استانداردی که برای خودمان تعریف کردیم، سختی کار را بیشتر کرد.  در این سال‌ها سریال‌های زیادی در شبکه نمایش خانگی تجربه شد و من بعد از ۱۰ سال به این مدیوم برمی گشتم و فکر می کردم حق این باشد که اگر دوباره به این شبکه برمی گردم متفاوت و از جنس دیگری باشد.

  داستان سریال آقازاده چگونه شروع شد؟

  در قسمت اول «آقازاده» از شخصیت های اصلی رونمایی شد. مهم ترین کاراکتر سریال ،‌ نیما بحری با بازی امیر آقایی است. او فرزند یکی از مسولان کشور است که از موقعیت پدر سوء‌ استفاده کرده و به جایگاه مهمی دست یافته. نیما برای رسیدن به اهدافش دست به هر کاری می زند. مثلا در همان سکانس افتتاحیه،‌مشخص شد او شخصیت راضیه یا همان مانلی با بازی پردیس پورعابدینی را به قتل می رساند. این شوک، اولین برگ برنده سریال در قسمت اول است. نوع قتل هم غیرمتعارف است و به همین خاطر شوکی دوچندان به مخاطب وارد می شود. شوک دوم در ماجرای پشت پرده حراج آثار هنری رقم می خورد. جایی که نیما یک تابلو تقلبی را به اسم سهراب سپهری به قیمت 5 میلیارد و 900 میلیون تومان می فروشد!‌ از این دست اتفاق ها باز هم در قسمت اول «آقازاده» هست؛‌از گروکشی با فیلم و عکس خصوصی تا طعنه به معاون وزیر. سکانس پایانی سریال هم توام با غافلگیری است. اعتراف راضیه در شب عروسی، حامد (سینا مهراد) را دچار شوک می کند و دامنه این شوک به مخاطب هم می رسد. «آقازاده» در قسمت اول به اندازه کافی قصه دارد و مخاطب را سرگرم می کند. ایراد اصلی به نوشته هایی برمی گردد که قرار است زمان وقوع اتفاق ها را به مخاطب بگوید. گرافیک نوشته ها خوانا نیست و به سرعت از قاب برداشته می شود. این اتفاق ممکن است مخاطب را سردرگم کند؛‌آن هم در شرایطی که حجم داستان و شخصیت ها بالا است.آقازاده قسمت 17

   

  شکایت نجفی از سریال آقازاده

  در حالی که در هفته‌های اخیر درباره الگو گرفتن کاراکتر بحری با بازی مهدی سلطانی از زندگی محمد علی نجفی و ماجرای قتل میترا استاد توسط شهردار سابق تهران گمانه‌های زیادی مطرح شده است،

  حمیدرضا گودرزی وکیل خانواده نجفی می‌گوید پیگیر اخبار این سریال هستند تا در صورت ارائه تصویری که باعث خدشه دار شدن حیثیت خانوادگی موکلش شود، از سازندگانش شکایت کنند.

  گودرزی در این باره می‌گوید: «در نشریات مطالب زیادی منتشر شده که یکی از کاراکتر‌های این سریال شبیه موکل من است و ماجرای ایشان و خانم میترا استاد به تصویر کشیده شده است، اما در این چند قسمت اخیر، نشانی از این تشابه ندیدیم. اشاره‌ای به قتل خانم استاد و پرونده آقای نجفی را تا حالا در این سریال ندیدیم، ولی من از همان روزی که این مسائل در نشریات مطرح شد، با ایشان حرف زدم و اجازه حقوقی در این باره گرفتم تا چنانچه در آینده بخش‌هایی از این سریال به شکلی منتشر شود که زندگی و حیثیت خانوادگی آقای نجفی را ملکوک کند حتما مسئله را پیگیری قضایی می‌کنیم.»

  لینک های دانلود


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zdoqxzul/public_html/wp-content/themes/odownload/metaboxes/wpalchemy/MetaBox.php on line 2131


 • تاریخ انتشار: 16 اکتبر 2020
 • نویسنده: farsifilm

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت فارسی فیلم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پوسته