ورود ثبت نام

انیمیشن 6 ابرقهرمان 6 BigHero 2019 دوبله فارسی

سریال Big Hero 6 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن ۶ ابرقهرمان با کیفیت عالی

 

انیمیشن 6 ابرقهرمان

 

نام انیمیشن : ۶ ابرقهرمان big hero 

ژانر : اکشن  . کمدی . خانوادگی. تخیلی .ماجراجویی

کارگردان : Nicholas Filippi, Mark McCorkle, Robert Schooley

ستاره ها : Scott Adsit, Ryan Potter, Brooks Wheelan

خلاصه داستان: هیرو در حال حاضر با چالش های جدیدی در موسسه فناوری سانفرانسیسکو روبرو شده است و با دوستان خودش در صدد حل آنها است. در انیمیشن سریالی ۶ ابرقهرمان هیرو برای گرفتن تحصیلات دانشگاهی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند و در خارج از محیط دانشگاه نیز سهم خودش را در نجات دنیا ایفا کند. سهمی که وی به عنوان یک ابر قهرمان، با دوستان ابرقهرمان خودش شهر را از مشکلات بسیاری نجات می دهند. این قهرمان از تکنولوژی های بالایی برای مهارت ها و قدرت های خود استفاده کرده اند و می توان عنوان کرد که در این راه قرار است مشکلات زیادی داشته باشند. شهر در چالش های زیادی قرار خواهد گرفت و خائنان زیادی بر سر راه ابرقهرمانان داستان ما ایستادگی خواهند کرد.

درباره انیمیشن ۶ ابر قهرمان

 

انیمیشن 6 ابرقهرمان

 

حال، مجموعه بزرگی از خائنین را در قسمت های مختلف انیمیشن سریالی ۶ ابرقهرمان (به انگلیسی: Big Hero 6 The Series) خواهیم دید. این خائنین مشکلات زیادی را برای شهر ایجاد می کنند و شش ابرقهرمان داستان ما، در ادامه نسخه سینمایی این انیمیشن، باید به محافظت از شهر بپردازند.


دانلود فصل دوم بهمراه دوبله فارسی

دانلود قسمت اول با حجم ۲۴۸Mb

دانلود قسمت دوم با حجم ۲۵۴Mb

دانلود قسمت سوم با حجم ۲۶۶Mb

دانلود قسمت چهارم با حجم ۲۶۱Mb

دانلود قسمت پنجم با حجم ۳۱۵Mb

دانلود قسمت ششم با حجم ۳۱۷Mb

دانلود قسمت هفتم با حجم ۲۷۸Mb

دانلود قسمت هشتم با حجم ۳۱۴Mb

دانلود قسمت نهم با حجم ۲۵۳Mb

دانلود قسمت دهم با حجم ۳۶۱Mb

دانلود قسمت یازدهم با حجم ۳۰۹Mb

دانلود قسمت دوازدهم با حجم ۲۶۹Mb

دانلود قسمت سیزدهم با حجم ۳۳۶Mb

 


دانلود فصل اول بهمراه دوبله فارسی

 

دانلود قسمت اول و دوم با حجم ۳۱۷Mb

دانلود قسمت سوم با حجم ۱۵۴Mb

دانلود قسمت چهارم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت پنجم با حجم ۱۶۸Mb

دانلود قسمت ششم با حجم ۱۶۸Mb

دانلود قسمت هفتم با حجم ۱۶۰Mb

دانلود قسمت هشتم با حجم ۱۶۰Mb

دانلود قسمت نهم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت دهم با حجم ۱۶۱Mb

دانلود قسمت یازدهم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت دوازدهم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت سیزدهم با حجم ۱۶۷Mb

دانلود قسمت چهاردهم با حجم ۱۶۶Mb

دانلود قسمت پانزدهم با حجم ۱۶۰Mb

دانلود قسمت شانزدهم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت هفدهم با حجم ۱۶۲Mb

دانلود قسمت هجدهم با حجم ۱۵۹Mb

دانلود قسمت نوزدهم با حجم ۱۶۱Mb

دانلود قسمت بیستم با حجم ۱۶۰Mb

دانلود قسمت بیست و یکم با حجم ۱۵۸Mb

دانلود قسمت بیست و دوم با حجم ۱۶۰Mb

دانلود قسمت بیست و سوم با حجم ۴۶۱Mb

 


 

انیمیشن 6 ابرقهرمان

شخصیت ها هر کدام چالش های بزرگی را خواهند داشت و گاها تنها یکی از این کاراکترها در معرض توجه خواهد بود و باید قش بیشتری در فیلم ایفا کند. بی مکس نیز به عنوان کاراکتر دوست داشتنی قصه، همیشه همراه با هیرو است و کمک های بزرگی را به وی خواهد داشت. اما باید دید که آیا این ابرقهرمانان کوچک دنیای انیمیشن، می توانند از پس تمام مشکلات بر بیایند و یا شکست خواهند خورد. جواب این پرسش ها تنها با نگاه کردن به قصه امکان پذیر است و ما نیز شما را به دیدن آن دعوت می کنیم.

انیمیشن 6 ابرقهرمان

در سال ۲۰۱۳، انیمیشن «ملکه یخ / Frozen» برای تسخیر قلب ها، عقل ها و تخیل جوانان (به خصوص دختر خانم ها) در سینماهای گوشه و کنار دنیا اکران شد. «قهرمان بزرگ شماره ۶/ Big Hero 6» دنباله این فیلم است، که توسط کمپانی دیزنی ساخته شده، و بعید است که بتواند موفقیت « ملکه یخ » را تکرار کند. گرچه فیلم ساختار شایستهای دارد و به همان اندازه هم سرگرم کننده است، اما چیز خاصی درباره داستان اصلی این ابرقهرمان کارتونی وجود ندارد. نخستین همکاری بین دیزنی انیمیشن و مارول کمیکس بسیار دیرتر از ساخت «شگفت انگیزان / The Incredibles»، همکاری قبلی دیزنی/پیکسار در این ژانر، روی می دهد.

انیمیشن 6 ابرقهرمان
داستان انیمیشن ۶ ابرقهرمان در شهری در آینده به نام سان فرانسوکیو، ترکیبی فرهنگی، جغرافیایی و معماری از دنیای شرق و غرب، اتفاق می افتد. قهرمان داستان نوجوانی به نام هیرو هامادا (با صدای رایان پاتر)، اعجوبه دانش رباتیک است که به همراه برادر بزرگترش، تاداشی (با صدای دنیل هنی)، روزی به کالج می رود و آنجا عاشق چیزی، که در آزمایشگاه می بیند، می شود. برای این که ثابت کند که لیاقت ورود به دانشگاه را دارد باید چیزی اختراع کند که بر رئیس دانشکده، پروفسور رابرت کالاگان، (با صدای جیمز کرامول) تأثیر بگذارد.

انیمیشن سریالی 6 ابرقهرمان

هیرو مورد حمایت دوستان و همکاران برادرش: گو گو توماگوی پرانرژی (با صدای جیمی چانگ)، هانی لمون عاشق شیمی (با صدای جنسیس رودریگز)، واسابی بزرگ اما دوست داشتنی (با صدای دیمون وایانز جونیور) و فِرِد عاشق ابرقهرمان ها (با صدای تی.جی. میلر) قرار می گیرد. ربات بادشدنی تاداشی، بایمکس (با صدای اسکات آدسیت)، نیز در این جمع حضور دارد. اما تراژدی داستان زمانی رخ می دهد که تاداشی و پروفسور کالاگان در جریان یک آتش سوزی مرموز جان خود را از دست می دهند.

هیرو متوجه می شود که آتش سوزی اتفاقی نبوده، بلکه عمداً برای لاپوشانی سرقت اختراع او، توسط کسی که ماسک کابوکی[۱] می زند و قصد دارد از آن برای اهداف پلیدی در سان فرانسوکیو استفاده کند، به راه افتاده است.

تصاویر بازیگران
  • 15 مهر 1399
  • ۰
  • 73 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0