ورود ثبت نام

فیلم بیوه سیاه Black Widow

فیلم بیوه سیاه Black Widow

خلاصه داستان :اتفاقات فیلم بین اتفاقات فیلم Captain America: Civil War و فیلم Avengers: Infinity War جریان دارد که ناتاشا رومانف در یک مأموریت شخصی به جایی می‌رود که از آن‌جا آمده و حال قرار است با خانواده اصلی خود که شامل دو بلک ویدو به‌نام‌های یلنا و ملینا و همچنین شخصیت رد گاردین می‌شوند، کار ناتمامی در گذشته را به سرانجام برسانند.

بلک ویدو (انگلیسی: black widow 2020) یا بیوه سیاه یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی بر پایهٔ شخصیت خیالی به همین نام از شرکت مارول کامیکس است که توسط مارول استودیوز تولید شده و به‌وسیلهٔ استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع خواهد گشت. این فیلم به کارگردانی کیت شورتلند است و فیلم‌نامهٔ آن را ژاک شفر و ند بنسون نگاشته‌اند و از بازیگران آن می‌توان به اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف / بلک ویدو، فلورنس پیو، دیوید هاربر، ریچل وایس و او.تی. فاگبنلی اشاره کرد. این فیلم اولین فیلم فاز چهارم و بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود.

لینک ها پس از اکران در سایت قرار می گیرد

درباره فیلم بیوه سیاه +

توضیحات فیلم 

Black Widow 2020 بیوه سیاه ، یک فیلم ابرقهرمان آینده آمریکایی است که بر اساس شخصیت Marvel Comics با همین نام ساخته شده است. تهیه شده توسط Marvel Studios و توزیع شده توسط Walt Disney Studios Motion Pictures ، قرار است این فیلم ۲۴مین فیلم در دنیای سینمایی مارول باشد. این فیلم به کارگردانی کیت شورتلند و به نویسندگی اریک پیرسون از داستانی از ژاک شفر و ند بنسون ساخته شده است ، و ستارگان اسکارلت جوهانسون را به عنوان ناتاشا رومانوف / بلک بیوه در کنار فلورنس پاگ ، دیوید هاربر ، OT فاگنل ، ویلیام هورت ، ری وینستون و راشل بازی می کنند. ویس این فیلم پس از کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) ، رومانوف را در حال فرار می بیند و مجبور می شود با گذشته خود مقابله کند.

Black Widow 2020 , At birth the Black Widow (aka Natasha Romanova) is given to the KGB, which grooms her to become its ultimate operative. When the U.S.S.R. breaks up, the government tries to kill her as the action moves to present-day New York, where she is a freelance operative. The standalone film will find Romanoff living in the United States 15 years after the fall of the Soviet Union.

لینک های دانلود بعد از اکران قرار خواهد گرفت

زمان فعال شدن لینک های دانلود  آبان ۱۳۹۹ (به علت بسته بودن سینما ها به تعویق افتاد)
تصاویر بازیگران
  • 29 خرداد 1399
  • ۰
  • 2,035 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0