ورود ثبت نام

دانلود رایگان سریال دل قسمت 34 سی و چهار

دانلود سریال دل قسمت ۳۴ سی و چهار

دانلود قانونی قسمت ۳۴ سی و چهار سریال دل با کیفیت عالی ۱۰۸۰

 

سریال دل قسمت 34

 

دانلودسریال دل قسمت ۳۴ به همراه دانلود تمام قسمت ها

 

گروه فیلم :  اجتماعی – عاشقانه

سال تولید : 1398

کارگردان : منوچهرهادی

بازیگران: حامد بهداد – ساره بیات – یکتا ناصر – کوروش تهامی – باحضور سعید راد-بیژن امکانیان – افسانه بایگان-نسرین مقانلو – مهدی کوشکی – علی سخنگو – باهنرمندی مهراوه شریفی نیا – لیلا زارع و بهرام افشاری حمیدرضا نعیمی-تینو صالحی -سارا نجفی – حسین عرب

خلاصه داستان : رستا بر سر دو راهی آرش و مهران; یکی عاشق و دیگری مجنون. عروسی بزرگ و مجلل در انتظار تصمیم رستاست و در این میان عده ای نگران که مبادا گذشته تکرار شود.

برای دانلود جدیدترین قسمت سریال دل کلیک کنید

درباره سریال دل

 

سریال دل قسمت 34

 


 

سریال دل قسمت ۳۴ بهمراه تمامی کیفیت ها

 

کیفیت ۴۸۰p با حجم ۳۴۱.۳۲ MB قیمت ۵۱۰۰ تومان

 

کیفیت ۷۲۰p با حجم ۵۳۷.۳۴ MB قیمت ۵۲۰۰ تومان

 

کیفیت۱۰۸۰p باحجم ۸۶۴.۵۴ MB قیمت ۵۵۰۰تومان

 

کیفیت۱۰۸۰p_HQ باحجم ۱.۹۹ GB قیمت ۶۰۰۰تومان

 

کیفیت BLURAY باحجم ۳.۱۲ GB قیمت ۷۰۰۰ تومان

 

دسترسی به همه کیفیت ها قیمت ۱۰۰۰۰ تومان

 

 

 

اگه قسمت قبلی سریال دل(۳۳) رو ندیدید میتونید از اینجا خریداری کنید

 


 

تیزر سریال دل قسمت سی و چهار

 

سریال دل قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با همدیگر را دارند.ولی در شب عروسی شان که تدارک های عالی هم دیده شده عروس ناگهان از آرایشگاه ناپدید می شود و مراسم عروسی به هم میخورد . آرش و رستا زوج این سریال هستند که قرار است با هم ازدواج کنند اما این اتفاقمی افتد.

حال باید چه رازی پشت این ماجرا که رستا حاضر شده است قید شب عروسی اش را بزند و خود را ناپدید کند.

 

خلاصه قسمت های گذشته سریال دل

 

سریال دل قسمت 34

 

در قسمت های اخیر سریال دل دیدیم که آوا رابطه پنهانی اتابک و مرسده را در نزد توران فاش می کند و وی را از قرار این دو مطلع می کند. توران به سر قرار می رود و اتابک را با مرسده در خانه او می بینید و به این ترتیب بالاخره متوجه خیانت چندین ساله شوهرش می شود در همین حال نیز آرش هم که با نقشه قبلی آوا به آن محل می رود شاهد مشاجره و دعوای شدید پدر و مادرش می باشد. هدف آوا از یک سو دور کردن آرش از پدرش (به واسطه فساد مالی و اخلاقی) ، در درجه دوم دور کردن و متنفر کردن رستا از آرش و در وهله سوم هم می کوشد تا پس از رقم زدن این موارد، آرش را به سمت خود بکشاند.

در قسمت ۳۳

نیز با اتفاقات بسیاری همراه بود. در این اپیزود شاهد رویارویی اتابک، توران و پدر توران بودیم. اتابک به خانه آمده بود تا برگه طلاق و احضاریه دادگاه را به توران بدهد. توران به مانند همیشه با تهدید زیر بار نمی رفت و در پاسخ به اهدای مهریه وی، اتابک را متهم به این موضوع می کند که هزینه ای را که می خواهد برای مهریه می خواهد بپردازد در واقع پول هایی است که از ثروت خانواده وی و آتلیه به چنگ برده است. سپس اتابک توضیح می دهد که او فقط حقش را از سهم پدری اش که در شراکت با پدر توران داشته اند پس گرفته است که اگرچه توران نپذیرفت ولی پدر او این موضوع را تصدیق کرد.

در ادامه، موقع خارج شدن اتابک از خانه، توران به حالت التماس به زمین می افتد و از او می خواهد که زندگی مشترکشان را بر هم نزند. در سمت دیگر داستان آوا باز هم به تلاش هایش برای رسیدن به آرش ادامه می دهد و گام به گام در پی دور کردن رستا از ارش و از آن سو، به دست آوردن دل آرش می باشد. او برای پیشبرد نقشه هایش رستا را به عقد با نکیسا آن ه مدر بیمارستان و بالای سر تخت خسروخان دعوت می کند.

حال باید دید که در قسمت ۳۴ سریال دل چه اتفاقاتی می افتد. هم اکنون در انتهای این پست لینک های دانلود قسمت بسی از سریال دل با ۵ کیفیت گوناگون درج شده است. شما کاربران عزیز را به تماشای قسمت بسی دل در وبسایت کول دانلود دعوت می نماییم. لازم به ذکر است که ترافیک و حجم دانلودی شما برای این سریال از سایت ما نیم بها است.


 

دانلود سریال دل قسمت ۳۳ سی و سوم

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۳۲ سی و دو

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۳۱ سی و یک

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۳۰ سی

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۹ بیست و نه

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۸ بیست و هشت

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۷ بیست و هفت

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۶ بیست و شش

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۵ بیست و پنج

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۴ بیست و چهار

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۳ بیست و سه

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۲ بیست و دو

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۱ بیست و یک

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲۰ بیست

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۹ نوزده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۸ هجده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۷ هفده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۶ شانزده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۵ پانزده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۴ چهارده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۳ سیزده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۲ دوازده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۱ یازده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱۰ ده

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۹ نه

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۸ هشت

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۷ هفت

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۶ شش

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۵ پنج

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۴ چهار

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۳ سه

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۲ دو

 


 

دانلود سریال دل قسمت ۱ یک


تیزر سریال دل قسمت ۳۴ سی و چهار

 

قسمت آخر سریال دل به کجا می رسد؟

اینکه منوچهر هادی در سینما موفق‌تر بوده یا در شبکه نمایش خانگی یا تلویزیون، بحثی است که از چند جهت قابل بررسی است؛ ابتدا اینکه او با سه ضلع مهم فیلمنامه، بازیگر و پروداکشن فیلم سازی می‌کند.سریال دل در اولین قسمت منتشر شد و تقریبا با فرمول‌های همیشگی منوچهر هادی مطابقت های لازم را داشت و مهمتر از همه اینکه برای پاسخ به سوال درمورد کیفیت این کار نمایش خانگی باید منتظر بود تا ببینیم قسمت آخر سریال دل چی میشه؟ از قصه بابک کایدان که در استارت موفق عمل کرد نمی‌توان به راحتی گذشت.

 

نکته بعدی اینکه منوچهر هادی در سال‌های اخیر نشان داده می‌داند برای کشاندن مخاطب به سالن و دست به جیب کردن در شبکه نمایش خانگی باید به خطوط قرمز نزدیک شد، ناهنجاری های اجتماعی را گفت و بی مهابا در ایجاد التهاب دراماتیک زیر و بم خانواده و جامعه را ذره بینی بررسی کرد.

در چنین شرایطی قاعدتا تلویزیون با کوله باری از ممیزی‌ها و چارچوب‌های رسانه‌ای و سلیقگی و گاهی اوقات متغیرش نمی تواند جای خوبی برای شنای منوچهر هادی باشد، هرچند که او در سینما هم تجربه این را دارد که بعد از چند روز اکران، فیلمش از پرده ها پایین کشیده شود و قاچاقی در دست دیگران بچرخد…

 

بیوگرافی حامد بهداد بازیگر نقش آرش در دل قسمت ۳۴ سی و چهار

سریال دل قسمت 34+ farsifilm.ir

 

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۶ آبان ۱۳۵۲ در شهر مشهد می باشد و ۴۴ سال سن دارد و اصالتا اهل خراسان می باشد

تحصیلات : حامد بهداد دارای مدرک لیسانس بازیگری تاتر از دانشگاه آزاد تهران می باشد.

او توسط رامبد جوان به همایون اسعدیان معرفی شد و فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۹ با نقش آفرینی در فیلم آخر بازی به کارگردانی همایون اسعدیان آغاز نمود و برای بازی در همین فیلم هم کاندید سیمرغ بلورین از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شد.وی در سریال دل نقش اصلی قصه را ایفا می کند .

بیوگرافی ساره بیات بازیگر نقش رستا در دل قسمت ۳۴

سریال دل قسمت 34 سی و چهارم+farsifilm.ir

ساره بیات بازیگر سینما و تلوزیون در ایران است. وی در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در شهر مشهد به دنیا آمد و هم اکنون ۴۰ سال سن دارد .

سارا بیات فارغ‌ التحصیل رشته بازیگری از مؤسسه کارنامه است.او از سال ۱۳۸۰ در تئاتر شروع شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد. بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه “کارنامه” به مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد. وی در سریال دل نقش مقابل حامد بهداد را ایفا میکند.

بیوگرافی کوروش تهامی بازیگر نقش نکیسا در دل قسمت ۳۴ سی و چهار

سریال دل قسمت 34+farsifilm.ir

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۵۰ در تهران می باشد و ۴۶ سال سن دارد.تهامی دارای مدرک لیسانس تاتر از دانشگاه آزاد می باشد.

کوروش تهامی فعالیت بازیگری و هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با حضور در فیلم سینمایی سینما سینماست ساخته سید ضیا الدین دری آغاز نمود.وی در سال ۸۵ با بازی در سال زیر تیغ به خوبی شناخته شد . همچنین در سال ۸۹ نیز در سریال ملکوت با بازی در یک نقش متفاوت در یادها ماند . وی ازدواج کرده است و همسرش پونه یزدانی می باشد.

 

دانلود رایگان سریال دل 

سانسور در سریال دل

به دلیل ممیزی لباس بانو نسرین مقانلو توسط وزارت ارشاد مجبور شدیم بخش رنگی لباس رو به رنگ آبی در بیاوریم این پروسه نزدیک به دو ماه کار برد و در بخش‌هایی از صحنه‌های فیلم گردن‌بند خانوم مقانلو هم به رنگ آبی درآمده بود که بهتر از این نمیشد.

اگه حافظه‌ام درست یاری کنه!، در سکانس‌های اولِ حضور نقش من در «دل»، مثلاً عروسی رابی بود که با تغییر رنگ لباس تبدیل شده به نامزدی!!!

احتمالاً باب طبعِ عزیزانِ ناظر نبوده که در پنج قسمت اولِ سریال، شاهد ناکام موندن دو تا جشن عروسی باشیم و با تغییر رنگ لباس از سفید به آبی و استفاده از واژه‌ی «نامزد» به جای «عروس» مراسم عروسی رو به نامزدی بدل کردند!

به نظرم این تصمیم بدون توجه به روند قصه و اتفاقاتی که در آینده برای رابی خواهد افتاد، گرفته شده!!!

اینقدر این ماجرا فانتزیه که یاد کارتون «زیبای خفته» و دعوای بچگانه‌ی پری‌ها سر رنگ لباسش افتادم…

باشد که سرنوشت «رابی عزیزم» بیشتر از این مورد هجومِ طلسم‌های بی‌دلیل و عجولانه قرار نگیرد… آمین

 

دانلود رایگان سریال دل

تصاویر بازیگران
  • 23 مرداد 1399
  • ۱
  • 137 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 1

[…] دانلود سریال دل قسمت ۳۴ سی و چهارم […]

پاسخ