ژانر‌ها: انیمیشن

ورود ثبت نام

ژانر‌ها: انیمیشن

رونمایی از قالب جدید فارسی فیلم

سریال آقازاده قسمت 23 بیست و سه

خلاصه داستان :در قسمت 23 سریال آقازاده شاهد این خواهیم بود که راضیه توسط نیما از زندان آزاد می شه و همون راه قبلی رو در پیش می گیره تا بتواند از ایران خارج شود اما خبر ندارد که نیما برای او نقشه شومی در سر دارد و قصد کشتن وی را دارد.دادگاه امیر بحریپدر نیما هم در حال برگزاری میباشد و او قصد دارد خورد را بی گناه جلوه دهد.

دانلود رایگان انیمیشن سینمایی بالا با دوبله فارسی Up 2009

خلاصه داستان :در انیمیشن رویای پیر مرد ۷۸ ساله بادکنک فروش به محقق می شود. او هزاران بادکنک را به خانه خود وصل می کند و عازم «آبشار بهشت» در آمریکای جنوبی می شود. پسر بچه ای خوش بین به نام «راسل» به طور اتفاقی با او همسفر می شود و….

دانلود فیلم دانا و دایناسورها 2020 با لینک مستقیم

خلاصه داستان :خلاصه فیلم دانا ودایناسورها 2020 : این فیلم ماجراهای دانا جین را دنبال می کند یک دیرینه شناس ده ساله که همراه با خواهرش می بایست همسایه ی جدید خود را از شر یک دایناسور ماقبل تاریخ نجات دهند و….

انیمیشن وامبت قهرمان Combat Wombat 2020 دوبله فارسی

انیمیشن وامبت قهرمان Combat Wombat 2020 دوبله فارسی

خلاصه داستان :مگی دیگینز یک وامبت پس از اینکه یک ابرقهرمان تازه کار را نجات می دهد تبدیل به واندر وومن شهرش می‌شود که…

انیمیشن باب اسفنجی The SpongeBob Movie در حال فرار

خلاصه داستان :باب اسفنجی و پاتریک به یک مأموریت برای نجات گری، که توسط پوزایدون «دزدیده» شده است، به شهر گمشده آتلانتیس سفر می کنند تا او را به خانه بازگردانند. این فیلم همچنین برای اولین بار منشأ دیدار با گری و آشنایی با پاتریک و اختاپوس را فاش می کند.