ورود ثبت نام

دانلود رایگان دوبله فیلم پروژه قدرت Project Power 2020

خلاصه داستان :فیلم قدرت پروژه Project Power 2020 یک فیلم اکشن جنایی علمی تخیلی و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال 2020 به کارگردانی هنری یوست و آریل شولمن است. ستارگانی چون جیمی فاکس، جوزف گوردون-لویت، دومینیک فیش بک، مشین گان کلی، رودریگو سانتورو، امی لندکر و آلن مالدونادو در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با فارسی فیلم همراه باشید.

دانلود فیلم پروژه قدرت Project Power 2020 بهمراه دوبله فارسی

دانلود فیلم پروژه قدرت کیفیت عالی

پخش آنلاین فیلم پروژه قدرت قرار گرفت

 

لینک های دانلود
درباره فیلم پروژه قدرت +

در فیلم قدرت پروژه Project Power 2020 در خیابان های شهر نیواورلئان، صحبت از انتشار قرص جدید مرموزی می شود که قدرتهای بی نظیر را برای هر کاربر باز می کند. نکته : شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد تا زمانی که آن را مصرف کنید. در حالی که برخی افراد دارای پوست ضد گلوله، نامرئی و قدرت فوق العاده می شوند، برخی دیگر واکنشی کشنده تر نشان می دهند. اما وقتی این قرص، جرم را در داخل شهر به سطح خطرناک افزایش می دهد، یک تیم پلیس محلی با یک دلال نوجوان و یک سرباز سابق به یک انتقام گیری مخفی برای جنگ با قدرت دامن می زنند و برای گرفتن و نابود کردن قرص و متوقف گردن گروه مسئول ایجاد آن، خود را به خطر می اندازند …

 

پخش آنلاین فیلم پروژه قدرت

 

فیلم پروژه قدرت+farsifilm.ir

 


دانلود فیلم  Project Power زبان اصلی

 

کیفیت 1080p _HQ با حجم 5Gb  کیفیت 1080p با حجم 2.1Gb

 


دانلود فیلم  Project Power زیرنویس چسبیده

 

کیفیت 1080p _HQ با حجم 2.2Gb  کیفیت 1080p با حجم 1.8Gb

 


درباره فیلم پروژه قدرت

در خیابان های نیواورلئان ، کلمه در مورد قرص جدید مرموز و گسترده ای آغاز می شود که ابر قدرت هایی را که برای هر کاربر منحصر به فرد است ، باز می کند. گرفتن: شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد تا زمانی که آن را مصرف کنید. در حالی که برخی از آنها دارای پوستی ضد گلوله ، نامرئی و فوق العاده مقاومت هستند ، برخی دیگر واکنشی کشنده تر نشان می دهند. اما هنگامی که این قرص جرم و جنایت را در سطح شهر به حد خطرناک می رساند ، تیم های محلی پلیس (جوزف گوردون-لویت) با یک فروشنده نوجوان (دومینیک فیشبک) و یک سرباز سابق که توسط یک ونتتا مخفی (جیمی فاکسکس) سوخت می شود برای مبارزه با قدرت و قدرت برای ردیابی و متوقف کردن گروه مسئول ایجاد آن ، از قرص استفاده كنید.

فیلم پروژه قدرت+farsifilm.ir

 

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های اکشن هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از فارسی فیلم به راحتی دریافت نمایید.

 

دانلود فیلم پروژه قدرت Project Power 2020 بهمراه دوبله فارسی

تصاویر بازیگران
  • 3 آذر 1399
  • ۰
  • 409 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0