ورود ثبت نام

فیلم تله با بهترین کیفیت+ دانلود رایگان

 دانلود رایگان فیلم تله با بهترین کیفیت

« دانلود فیلم سینمایی تله با حجم کم و رایگان »

تله+farsifilm.ir

نام فیلم : تله

کارگردان : سیروس الوند

ژانر : عاشقانه ، اجتماعی

بازیگران : محمدرضا گلزار ، مهناز افشار ، امین حیایی ، ماه چهره خلیلی

خلاصه داستان تله

یک زوج جوان وقتی با هم عروسی میکنندو روانه زندگیشان می شوند. در شب اول زندگیشان بدلیل یک تماس از یک فرد ناشناس بهممی خورد و خراب میشود. صدا از یک گذشته ی تلخ میگوید گذشته ای که سیاهی را جلوی روی این جوان گذاشته است و میتوانند با فراموش کردن گذشته خودشان زندگی کنند اما فراموش کرده اند که سایه ی سیاهی گذشته همیشه پیش روی آنهاست .

درباره فیلم تله :

farsifilm.ir+تله

” تله ” آخرین و هفدهمین ساخته سیروس الوند ( البته بدون در نظر گرفتن فیلم زن دوم که توسط او در حال ساخت می باشد ) و با حضور ستارگان پولساز سینمای ایران بیش از یکماه است که بر پرده سینماهای تهران و شهرستانها در حال اکران می باشد . سیروس الوند کارگردانی با بیش از سی و دو سال سابقه فیلمسازی در بستر موضوعات اجتماعی این بار یک تریلر- نوآر اجتماعی را به عنوان آخرین ساخته خود برگزیده است .

داستان فیلم از این قرار است : ” فرشاد ( محمدرضا گلزار ) که یک دکتر روانشناس است با مژگان ( ماه چهره خلیلی ) ازدواج می کند ، اما شب ازدواج مجبور می شود برای رسیدگی به حال یکی از بیماران ، همسر خود را ترک کند .

تله+ farsifilm.ir

این اتفاق به همراه توجه بیش از حد بیماران و دوستان مونث پیش از ازدواج فرشاد ، مژگان را نسبت به او بدگمان می سازد . ندا ( سحر زکریا ) که زمانی منشی فرشاد بوده ، هنوز هم به او علاقه مند است و البته خود یک عاشق به نام شاهرخ ( امیرحسن صدیق ) ، دوست و همکار فرشاد که پروانه طبابتش لغو شده ، دارد. او که سبب آشنایی فرشاد و مژگان بوده ، به مژگان پیشنهاد می دهد تا همسرش را امتحان کند . بدین منظور ندا از نازنین ( مهناز افشار ) که برادر ندا ، نادر ( امین حیایی ) عاشق و دلبسته اوست ، می خواهد تا فرشاد را در این زمینه امتحان کند . نادر که یک جوان آس و پاس است با همکاری نازنین آدمهای پولدار را سرکیسه می کنند . نازنین به سراغ فرشاد می رود اما خود اسیر عشق او می شود و داستان به سمت یک پایان تراژیک پیش می رود .

تصاویر بازیگران
  • 26 اردیبهشت 1399
  • ۰
  • 61 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0