ورود ثبت نام

دانلود فیلم پدرخوانده The Godfather

دانلود فیلم پدرخوانده The Godfather

خلاصه داستان :فیلم پدرخوانده (The Godfather) فیلم در جشن عروسی کانی، دختر دون ویتو کورلئونه، در لانگ بیچ نیویورک، لانگ آیلند شروع می شود. وقت پدرخوانده برای شنیدن خواهش های دوستان و زیردستان چاپلوس پر شده است. یکی از این خواهش ها را پسرخوانده ی او، جانی فونتی خواننده مطرح می کند. آن خواهش چیست؟

دانلود فیلم پدرخوانده The Godfather دوبله فارسی

دانلود فیلم پدر خوانده بهمراه زیرنویس چسبیده

لینک های دانلود
درباره فیلم پدرخوانده +

درباره فیلم پدرخوانده 

 

دانلود فیلم پدرخوانده The Godfather دوبله فارسی

 


 

دانلود فیلم godfather بهمراه زیرنویس چسبیده

 

دانلود با کیفیت 1080p با حجم 2.5Gb  دانلود با کیفیت 720p با حجم 1.9Gb

 


 

دانلود فیلم godfather بهمراه دوبله فارسی

 

دانلود با کیفیت 1080p با حجم 2.4Gb  دانلود با کیفیت 720p با حجم 1.4Gb

 


 

پدرخوانده، مجموعه فیلمی مافیایی درام جنایی، به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا و با بازی مارلون براندو و آل پاچینو است. این سری فیلم بر اساس رمانی به همین نام از ماریو پوزو ساخته شده است. «دون ویتو کورلئونه» (براندو) که یکی از رؤسای پرقدرت مافیاست جای خود را به پسر کوچک خانواده، «مایکل» (پاچینو)، می سپارد.

 

فیلم پدرخوانده (The Godfather)

 

دانلود فیلم پدرخوانده The Godfather دوبله فارسی

یک فیلم به سبک جنایی و درام به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا که در سال 1972 در ایالات متحده امریکا منتشر شده است . همچنین ستارگانی همچون مارلون براندو ، آل پاچینو ، جیمز کان در این فیلم به ایفای نقش میپردازند. برای نمایش کالکشن فیلم های The Godfather اقدام نمایید. این سه فیلم در کنار هم در مجموع 28 جایزه اسکار نامزد شدند و از این تعداد 9 فیلم برنده شدند.فیلم پدرخوانده بطن و درون‌مایه‌ی داستان سرشار است از خشونت‌های عریان و مستتر در کنش‌های متقابل افراد. خونسردی وصف‌ناپذیر دون کورلئونه در صدور دستور برای پیشبرد هدف‌های به ظاهر ساده اما اساسی خانواده کورلئونه، بیننده را با شوک غیرمنتظره‌ای مواجه می‌سازد.

 


موزیک فیلم پدر خوانده

 

کیفیت 320 با حجم 2.5Mb    کیفیت 320 با حجم 1.9Mb

 


درخواست وکیل دون از کارگردان هالیوود و امتناع او از پاسخ مثبت، خشونتی را به همراه دارد که در نوع خود بی‌نظیر می‌نماید. کارگردان کشته نمی‌شود اما بر اثر بریده شدن سر اسبش چنان دچار هجمه روحی و روانی می‌شود که خواسته‌ی دون را بدون چشم‌داشتی عملی می‌کند. حتی در جلسه با سولاتزوی ترک؛ زمانی که محترمانه و حساب‌شده به پیشنهاد او پاسخ رد می دهد، بیننده نگران و هراسان از عواقب جلسه منتظر اتفاقی خشونت‌بار است. لوکا براتسی نخستین قربانی به شکل فجیعی کشته شده و در شب کریسمس دون کورلئونه هدف گلوله افراد سولاتزو قرار گرفته و به شدت مجروح می‌شود.

تصاویر بازیگران
  • 30 آبان 1399
  • ۰
  • 364 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0