ورود ثبت نام

انیمیشن باب اسفنجی The SpongeBob Movie در حال فرار

خلاصه داستان :باب اسفنجی و پاتریک به یک مأموریت برای نجات گری، که توسط پوزایدون «دزدیده» شده است، به شهر گمشده آتلانتیس سفر می کنند تا او را به خانه بازگردانند. این فیلم همچنین برای اولین بار منشأ دیدار با گری و آشنایی با پاتریک و اختاپوس را فاش می کند.

فیلم باب اسفنجی: The SpongeBob Movie: Sponge on the Run یک فیلم کمدی انیمیشن / لایو اکشن بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشنی باب اسفنجی شلوارمکعبی است. این فیلم در پنجم نوامبر ۲۰۲۰ در نتلفیکس به صورت اینترنتی اکران شد . این فیلم توسط نویسنده سابق سریال تیم هیل کارگردانی و توسط هیل، مایکل کوام، جاناتان ایبل و گلن برگر فیلمنامه نویسی شده است.

لینک های دانلود
درباره فیلم +

درباره انیمیشن باب اسفنجی:

 

انیمیشن باب اسفنجی

فیلم باب اسفنجی:  The SpongeBob Movie: Sponge on the Run یک فیلم کمدی انیمیشن / لایو اکشن بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشنی باب اسفنجی شلوارمکعبی است. این فیلم در پنجم نوامبر 2020 در نتلفیکس به صورت اینترنتی اکران شد . این فیلم توسط نویسنده سابق سریال تیم هیل کارگردانی و توسط هیل، مایکل کوام، جاناتان ایبل و گلن برگر فیلمنامه نویسی شده است.

تاریخ اکران فیلم باب‌اسفنجی:

انیمیشن باب اسفنجی

اسفنج در حال فرار بارها با تاخیر مواجه شد. بعد از تاخیرهای مختلف، کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرد که این فیلم در تاریخ 7 آگوست 2020 (17 مرداد 1399) اکران خواهد شد؛ اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این تاریخ اکران نیز لغو شد و درنهایت این کمپانی اعلام کرد که اکران این اثر در سالن‌های سینما را کنسل خواهد کرد.

سرانجام پارامونت پیکچرز اعلام کرد که فیلم باب‌اسفنجی: اسفنج در حال فرار اوایل سال 2021 توسط سرویس استریم CBS عرضه خواهد شد. البته این فیلم در تاریخ 14 آگوست 2020 (24 مرداد 1399) در برخی از سینماهای کشور کانادا (حدود 300 سالن سینما) اکران شد.

 

انیمیشن باب اسفنجی

این فیلم طی یک ماه از اکرانش در سینماهای کانادا حدود 3.4 میلیون دلار فروش کرد که در نوع خود فوق‌العاده محسوب می‌شود. بدون شک این میزان از استقبال اولیه ثابت می‌کند که فیلم باب‌اسفنجی: اسفنج در حال فرار بعد از عرضه در اوایل سال 2021 با سیل عظیمی از مخاطبان مواجه خواهد شد.

تصاویر بازیگران
  • 16 آبان 1399
  • ۰
  • 377 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0